Menu

تاریخ جدید پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک: شروع از ٥ ژانویه ٢٠١٥

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: سه شنبه, 14 مهر 1394 00:37
تاریخ جدید پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک: شروع از ٥ ژانویه  ٢٠١٥ به مدت ٣ هفته تاریخ جدید پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک: شروع از ٥ ژانویه ٢٠١٥ به مدت ٣ هفته

همانطور که در خبر هفته پیش عنوان کردیم, اداره مهاجرت استان کبک تاریخ پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک در سال ٢٠١٤ که قرار بود در ماه سپتامبر امسال انجام شود را  تا اطلاع ثانوی به تعویق انداخت (این خبر را اینجا بخوانید). اخیرا, همانطور که اداره مهاجرت استان کبک وعده داده بود, اطلاعات جدیدی مبنی بر چگونگی و تاریخ پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک را اعلام کرد. طبق این اظهارات جدید، پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک با چند ماه تاخیر از ٥ ژانویه سال ٢٠١٥ ( ١٥ دی ١٣٩٣) به مدت فقط ٢٥ روز تا ٣٠ ژانویه ٢٠١٥ ( ١٠ بهمن ١٣٩٤) جریان خواهد داشت. 

اداره مهاجرت استان کبک در این ٢٥ روز تعداد ١٧٥٠ پرونده پذیرش خواهد کرد. سقف پذیرش پرونده از هر کشور ١٢٠٠ پرونده میباشد و اگر داره مهاجرت استان کبک از کشوری بیش از ١٢٠٠ پرونده دریافت کند، پروندهای اضافی را به صاحبانشان استرداد خواهد نمود و شانس پذیرش را به متقاضیان کشورهای دیگر خواهد داد (مقاله کامل درباره چگونگی پذیرش پرونده های سرمایه گذاری کبک در سال ٢٠١٤ را اینجا بخوانید). 

همانطور که گفتیم, پرونده متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استان کبک فقط برای مدت بسیار کوتاه ٢٥ روزی  از ١٥ دی ١٣٩٣ تا ١٠ بهمن  ١٣٩٣ پذیرش میشوند. این بدان معناست که پرونده متقاضیان مهاجرت سرمایه گذاری کبک باید قبل از تاریخ ١٥ دی ١٣٩٣ (٤ ماه دیگر) کاملا تکمیل و آماده برای ارسال باشند. از طرفی تشکیل و تکمیل یک پرونده بی نقص مهاجرتی سرمایه گذاری حدودا ٢ ماه طول می کشد, به همین دلیل پیشنهاد ما به متقاضیان مهاجرت به سرمایه گذاری کبک این است که, برای اینکه فرصت را از دست ندهند هر چه زودتر اقدام به تشکیل پرونده مهاجرتی خود کنند. 

خانم الیزا مشتاقی نژاد با قرین به یک دهه تجربه و سابقه موفق در وکالت پرونده های مهاجرت سرمایه گذاری کانادا به همراه تیم حرفه ای و متخصص شرکت ایمی گلوب در دفتر تهران و ونکوور کانادا, اقامت سریع و قانونی شما و خانواده محترمتان را با کمترین هزینه امکان پذیر میکند.

این مقاله را پسندیدید؟ 

آیا برای این روش مهاجرت سرمایه گذاری واجدشرایط هستید؟

برای ارزیابی شرایط خود در این نوع مهاجرت فرم ارزیابی هوشمند ایمی گلوب را تکمیل کنید.

بازگشت به بالا