Menu

فرارسیدن نوروز ۱۳۹۵ بر همه هموطنان عزیز مبارک باد

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: سه شنبه, 27 مهر 1395 16:30
فرارسیدن نوروز ۱۳۹۵ بر همه هموطنان عزیز مبارک باد فرارسیدن نوروز ۱۳۹۵ بر همه هموطنان عزیز مبارک باد

به نمایندگی از تمام پرسنل شرکت ایمی گلوب فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۵ را به همه هوطنان عزیز، به ویژه متقاضیان مهاجرت، بازدیدکنندگان سایت و موکلین شرکت ایمی گلوب صمیمانه تبریک عرض می نماییم.

برای علاقه مندان و متقاضیان مهاجرت، سال ۱۳۹۴ سالی بسیار مثبت و موفقیت آمیز بود. آغاز دوباره پذیرش پرونده ایرانیان برای مهاجرت سرمایه گذاری کبک، برداشتن تحریمهای انتقال وجوه برای روشهای مهاجرت سرمایه گذاری و امکان اقدام برای گرین کارت به روش پر طرفدار EB3 نمونه ای از تحولات مثبت در سال ۱۳۹۴ بود. 

از دید مهاجرتی در سال آتی، پیش بینی ها حاکی از ادامه روند مثبت سال گذشته و حتی بهتر شدن شرایط هستند. ما در شرکت ایمی گلوب، همواره در تلاش هستیم تا برای متقاضیان در هر رده تحصیلی، سنی، مالی و شغلی یک برنامه مهاجرتی، مناسب، عملی و قانونی ارایه دهیم و برای دست یافتن به این هدف همواره در صدد تکمیل خدمات مهاجرتی خود هستیم. بر پایه تقاضای صدها متقاضی که در طول سال با شرکت ما تماس داشتند، در سال آینده، در کنار برنامه های مهاجرتی فعلی از قبیل؛ سرمایه گذاری کبک، روشهای کارآفرینی استانی کانادا، روش تخصصی کانادا و روش بیزنس در آمریکا E2 و مهاجرت EB3 خدمات مهاجرتی جدیدی معرفی خواهیم کرد که بسیار مناسب بوده و مطمئنا متقاضیان زیادی خواهند داشت. برخی از خدمات عبارتند از:

  • مهاجرت EB3 برای مشاغل تخصصی 
  • مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی با خدمات ارایه پیشنهاد کاری 
  • مهاجرت EB2 (متخصصان مشاغل آمریکا)

برای ارزیابی شرایط خود برای روشهای مهاجرتی موجود پس از تعطیلات نوروز با ما تماس بگیرید. 

بازگشت به بالا