Menu

اخبار مهاجرت، جزئیات زندگی در کانادا و دیگر برنامه های آموزنده برای مهاجران

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: پنج شنبه, 08 اسفند 1392 15:20
 یمی گلوب تی وی بزودی از وبسایت ایمی گلوب یمی گلوب تی وی بزودی از وبسایت ایمی گلوب

داشتن اطلاعات صحیح و به روز و دریافت به موقع این اطلاعات مهمترین فاکتور برای موفقیت یک پرونده مهاجرتی است. در کنار دانش عمیق و تسلط کامل وکیل یا کارشناس مهاجرت به قوانین، مطلع بودن موکل از کلیات امر مهاجرت برای به نتیجه رسیدن پرونده بسیار موثر است.

بزرگترین هدف ما در ایمی گلوب TV این است که مفیدترین اخبار و مقالات راجع به امور مهاجرت به کانادا و جهان رو از بین منابع رسمی‌ و معتبر گردآوری کنیم و به متقاضیان ارائه کنیم.

چگونگی‌ شروع زندگی‌ در کشور جدید قسمت دیگری از برنامه‌های ایمی گلوب TV است. ما هر روزه از موکلین خود و متقاضیان مهاجرت سوالهای زیادی درباره مسائل مختلف زندگی در کانادا مثل آب و هوا، مدرسه و دانشگاه فرزندان، وضعیت کار و درآمد و مسکن و غیره... دریافت می‌کنیم و تا حد امکان با کمک گرفتن از افراد حرفه‌‌ای در این زمینه ها به این سوالات جواب خواهیم داد.

مهمترین بعدی که ایمی گلوب TV دارد این است که فقط ما نیستیم که به شما اطلاعات میدهیم: همه اشخاص علاقمند مهاجرت می‌توانند در ایمی گلوب TV عضو و تجربیات خود رو با بقیه در میان بگذارند. شما هم حتما عضو فعال شبکه ایمی گلوب TV شده و دوستانتان را هم دعوت کنید.

سوالهای خود را با ما درمیان بگذارید و ما بر اساس عمومیت این سوالات برنامه های ایمی گلوب TV را تنظیم می‌کنیم. هر پنجشنبه راجع به یه مطلب مرتبط و مهم یک برنامه خواهیم داشت که میتونید اونو روی وبسایتمن تماشا کنید و راجع بهش نظر بدید.

بازگشت به بالا