Menu

گرین کارت برای کل خانواده، بدون نیاز به مدرک زبان انگلیسی!

مهاجرت به امریکا به روش EB3. پذیرش پرونده برای سال ۲۰۱۶ آغاز شد. تا قبل از تکمیل ظرفیت برای تشکیل پرونده ثبت نام کنید

مهاجرت به کانادا به روش فامیلی برای والدین و پدر و مادربزرگها دوباره آغاز میشود

  • نوشته شده توسط  الیزا مشتاقی نژاد
  • تاریخ آخرین ویرایش: چهارشنبه, 22 مرداد 1393 ساعت 13:00
مهاجرت به کانادا به روش فامیلی برای والدین و پدر و مادربزرگها دوباره آغاز میشود مهاجرت به کانادا به روش فامیلی برای والدین و پدر و مادربزرگها دوباره آغاز میشود

۱۸دسامبر ۲۰۱۳ –ایالت اتاوا -ادارهٔ شهروندی و مهاجرت کانادا :

آقای کریس الگزاندر وزیر شهروندی و مهاجرت کانادا عنوان کرد که دولت کانادا با کم کردن مدت زمان جواب به درخواست شهروندان مهاجری که قصد وارد کردن والدین و پدر و مادربزرگهای خود را به کانادا دارند، کمک به یکپارچه شدن دوبارهٔ این خانواده ها می‌کند.

در طی‌ ۶ ماه اول سال ۲۰۱۳ این اداره به ۴۵۰۰۰ نفر حق شهروندی دائم از نوع تکفل فامیلی اعطا کرده است که نشان از رشد ۴۰ درصدی نسبت به ۶ ماه اول سال ۲۰۱۲ دارد .این رشد را می‌توان به دو برابر شدن پذیرش ازاین نوع نسبت داد .

کانادا یکی‌ از بهترین برنامه های تکفل فامیلی را در دنیا دارد اما افزایش مدت زمان جواب به در خواست ها باعث شده بود که شهروندان برای وارد کردن والدین و پدر و مادربزرگهای خود به کانادا ۸ سال یا بیشتر انتظار بکشند.اخیرا با توقفی موقتی بر درخواست های جدید و سرعت بالای پذیرش، زمان انتظار کاهش پیدا کرده است .

طرح پذیرش والدین و پدر و مادربزرگها برای بررسی ‌درخواست های جدید ۲ ژانویه ۲۰۱۴ بازگشایی می شود .این بار، با سخت تر کردن شرایط پذیرش و محدود کردن تعداد درخواست ها امید است زمان انتظار خانواده ها کاهش یابد .

بازگشت به بالا