Menu

روش جدید مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص منطقه ای استان نوا اسکوشیا از امروز آغاز شد

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: چهارشنبه, 22 مرداد 1393 13:00
روش جدید مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی استان نوا اسکوشیا از امروز آغاز شد روش جدید مهاجرت به کانادا از طریق تخصصی استان نوا اسکوشیا از امروز آغاز شد

اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا کانادا، از امروز 15 اسفند 1392 پذیرش پرونده را برای درخواست به مهاجرت به کانادا از طریق  نیروی متخصص منطقه ای این استان را آغاز کرد. این روش جدید و ابتکاری با روش تخصصی معمولی استان نوا اسکوشیا (Skilled worker) تفاوتهایی دارد و در اصل با نام دیگری ارائه شده است ( نیاز منطقه ای نیروی کار ترجمه مستقیم Regional Labour Market Demand ). مهمترین تفاوت این روش با روش تخصصی معمولی استان نوا اسکوشیا در این است که متقاضیان برای اقدام نیازی به نامه پیشنهاد کار از کارفرمای کانادایی ندارند. همچنین، مزیت این روش جدید در مقایسه با مهاجرت به روش تخصصی فدرال این است که متقاضیان برای واجدشرایط بودن به نمره زبان انگلیسی کمتری نیاز دارند.

پذیرش این روش از 6 مارس 2014 یا 15 اسفند 1392 آغاز شده و تا تکمیل شدن ظرفیت آن ( که از طرف اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا اعلام نشده ) ادامه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط واجدشرایط بودن صفحه مهاجرت به کانادا از طریق  نیروی متخصص منطقه ای استان نوا اسکوشیا را مشاهده فرمایید.

بازگشت به بالا