Menu

اعلامیه جدید اداره مهاجرت نوا اسکوشیا درباره روش نیروی متخصص منطقه ای: ظرفیت، زمان پاسخگویی، ایلتس آکادمیک و غیره

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: چهارشنبه, 22 مرداد 1393 13:34
اعلامیه جدید اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا درباره روش نیروی کار منطقه ای: ظرفیت، زمان پاسخگویی، ایلتس آکادمیک و غیره اعلامیه جدید اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا درباره روش نیروی کار منطقه ای: ظرفیت، زمان پاسخگویی، ایلتس آکادمیک و غیره

 پرسش و پاسخهای زیر ترجمه تقریبا مستقیم اعلامیه جدید اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا درباره مهاجرت به نوا اسکوشیا به روش نیروی متخصص منطقه ای است.

آیا سقف پذیرش پرونده مهاجرت نو اسکوشیا به اوش نیروی متخصص منطقه ای تکمیل شده است ؟

خیر. ما هنوز برای تمام شغلها پرونده پذیرش میکنیم. اگرچه ما تا به حال تعداد بسیار زیادی پرونده دریافت کرده ایم و امسال فقط ١٥٠ پرونده پذیرش خواهیم کرد. پروندهای موفق آنهایی خواهند بود که تمام شرایط قید شده را دارا باشند و تمام مدارک پرونده شان تکمیل باشد و قصد اسکان آنها در استان نو اسکوشیا برای ما ثابت شود.

اگر ظرفیت پذیرش امسال مهاجرت نیروی متخصص منطقه ای نوا اسکوشیا تکمیل شود پرونده من چه میشود؟

ما به شما دو راه پیشنهاد میکنیم, اول اینکه از ادامه کار صرفه نظر کنید یا راه دوم اینکه پرونده خود را نزد ما باقی بگذارد تا برای سال بعد ان را دوباره به جریان بگذاریم.

چند وقت طول میکشد تا به من بگویید که آیا پرونده ام را قبول کردید یا خیر؟

به محض اینکه ارزشیابی مقدماتی درباره پرونده شما انجام شود به شما خبر خواهیم داد. با توجه به تعداد زیاد پرونده های دریافتی این زمان احتمالا از ٣ ماه که قبلا عنوان کرده بودیم بیشتر طول خواهد کشید. اگر تا چند وقتی از ما خبری نشنیدید بدانید که ما مشغول بررسی کردن پرونده ها هستیم و لطفآ شما با ما برای کسب اطلاع تماس نگیرد.

من مدرکی را فراموش کردم که برای شما ارسال کنم، آیا میتوانم ان را تا قبل از بررسی مقدماتی برای شما جداگانه ارسال کنم؟

خیر. ما در حال حاضر هیچ مدرکی را جداگانه قبول نمیکنیم و الویت را به پروندهای کامل میدهم. در چنین حالتی تا قبل از اینکه خبری از ما نگرفته اید مدرکی ارسال نکنید.

آیا حتما قبل از ارسال مدارک نیاز به پیدا کردن شغل در یکی از شهرهای نوا اسکوشیا دارم؟

خیر. اگر شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز نوا اسکوشیا باشد با توجه به بقیه شرایط پرونده شما امکان قبولی پرونده شما وجود دارد.

من شغل خود را در لیست مشاغل پیدا نمیکنم. آیا میتوانم اقدام کنم؟

خیر.

اگر من آیلتس آکادمیک داشته باشم آیا باید دوباره امتحان آیلتس جنرال را انجام دهم؟

خیر. آ یلتس آکادمیک قبول است. اخیرا اداره مهاجرت نوا اسکوشیا گفته خود را تغییر داد و در این مورد اعلام کرد به دلیل اینکه اداره مهاجرت کل کانادا که در نهایت ویزای اقامت دائم را صادر میکند آیلتس آکادمیک را قبول ندارند اداره مهاجرت نوا اسکوشیا نیز فقط آیلتس جنرال را می پذیرد.

اگر من پرونده مهاجرت به کانادا به روش دیگری در جریان داشته باشم آیا میتوانم برای مهاجرت نوا اسکوشیا به روش نیروی متخصص منطقه ای اقدام کنم؟

بله اگر واقعا قصد اسکان و زندگی در استان نوا اسکوشیا را دارد میتواند اقدام کنید.

برای تشکیل پرونده مهاجرت نووااسکشیا از حالا و با شرایط ویژه فرم ارزیابی ما را تکمیل کنید.

بازگشت به بالا