Menu

آیا نوا اسکوشیا هنوز برای مهاجرت از طریق نیروی متخصص پرونده می گیرد؟

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: چهارشنبه, 22 مرداد 1393 12:58
آیا نوا اسکوشیا هنوز برای مهاجرت از طریق نیروی متخصص پرونده می گیرد؟ آیا نوا اسکوشیا هنوز برای مهاجرت از طریق نیروی متخصص پرونده می گیرد؟

پس از حدود ٤٠ روز اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا بر خلاف انتظار هنوز به پذیرش پرونده متقاضیان مهاجرت از طریق نیروی متخصص استان نوا اسکوشیا ادامه میدهد. با انتشار اعلامیه اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا درباره سقف پذیرش و تعداد پرونده های دریافتی که در هفته دوم آغاز پذیرش منتشر شد گمان بر این بود که بزودی پذیرش این روش مهاجرت به کانادا متوقف خواهد شد. سوالی که بارها توسط متقاضیان مهاجرت نوا اسکشیا از ما شده این است که آیا هنوز فرصت هست که امسال پرونده ارسال شود؟ و اگر قبل از تکمیل پرونده پذیرش متوقف شد چه میشود؟

درباره سوال اول خانم مشتاقی نژاد می گوید: "پاسخی که میتوان به سوال اول داد تخمینی و تحلیلی است و به دلیل نبود اطلاعات موثق نمیتوان قطعی نظر داد ولی به نظر من اداره مهاجرت نوا اسکوشیا به دنبال این است که پرونده هایی با کیفیت بالاتری از لحاظ سنوات شغلی, تحصیلات, و مخصوصا تطبیق پذیری در نوا اسکوشیا (پرسشنامه) پذیرش کند و بخاطر همین از حد پذیرش نهایی به مراتب بیشتر پرونده گرفته است تا بهترین ها را از میان پرونده های دریافتی انتخاب کند. پس از تکمیل و ارسال چندین پرونده در طول ١ ماه گذشته و آشنایی با جزییات نحوه تکمیل پرونده نیروی متخصص استان نوا اسکوشیا این را میتوانم بگویم که تکمیل صحیح این نوع پرونده مخصوصا برای اشخاصی که بدون وکیل اقدام میکنند و هیچ اطلاعتی از جزییات زندگی و کار در شهرهای نوا اسکوشیا ندارند بسیار پیچیده خواهد بود. گمان من این است که تعدادی (احتمالا زیاد) از پرونده های ارسالی یا ناقص هستند یا کیفیت تکمیل پرسشنامه شان با استانداردهای اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا مطابقت ندارد."

خانم مشتاقی نژاد در ادامه میگوید:" با تمام این توصیفها درباره ادامه پذیرش اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا و به دلیل سقف پایین پذیرش مهاجرت از طریق نیروی متخصص استان نوا اسکوشیا برای امسال امکان توقف پذیرش در آینده نزدیک وجود دارد. به همین دلیل اگر قبل از تکمیل پرونده پذیرش متوقف شود برای جلوگیری از هدر رفتن زحمات و هزینه های موکلینم من تغییراتی در قرارداد موکلین مهاجرت نیروی متخصص استان نوا اسکوشیا داده ام که به همین مورد اشاره میکند."

برای کسب اطلاعات درباره جزییات تکمیل پرونده برای مهاجرت از طریق نیروی متخصص استان نوا اسکوشیا توسط خانم الیزا مشتاقی نژاد (عضو رسمی جامعه مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC شماره عضویت R416015) با ما تماس بگیرید

برای تشکیل پرونده مهاجرت نووااسکشیا از حالا و با شرایط ویژه فرم ارزیابی ما را تکمیل کنید.

بازگشت به بالا