Menu

مهاجرت به آمریکا

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 ساعت 16:26 بیش از ۶ ماه از تاریخ آخرین ویرایش این مقاله می گذرد. جهت اطمینان از اعتبار این مقاله با ما تماس بگیرید
مجسمه آزادی، سمبل مهاجرپذیری آمریکا واقع در شهر نیویورک مجسمه آزادی، سمبل مهاجرپذیری آمریکا واقع در شهر نیویورک

با اسکان حدودا ۱ میلیون ایرانی در آمریکا، این کشور پذیرای بزرگترین اجتماع ایرانیان خارج از ایران می باشد. هرچند، مهاجران ایرانی تبار در تمام ایالات و شهرهای آمریکا اسکان دارند، اما تراکم اصلی ایرانیان ساکن آمریکا در منطقه لوس آنجلس ایالت کالفرنیا می باشد. گفته می شود اولین سری مهاجران ایرانی، شهر لوس آنجلس را بدلیل تشابه آب و هوایی آن به تهران انتخاب کردند! اجتماعات مهاجران ایرانی در سایر ایالتهای مهم آمریکا مانند تگزاس، نیویورک، آریزونا و فلوریدا نیز نسبتا چشمگیر است.

دولت آمریکا سالانه حدود یک میلیون ویزای مهاجرتی برای متقاضیان اقامت دائم آمریکا از سراسر جهان صادر می کند که بیش از نیمی از آن برای متقاضیان واجد شرایط دارای اقامت موقت آمریکا که در این کشور ساکن هستند صادر می شود. باقی مانده سهمیه ویزای سالانه که حدود ۴۰۰،۰۰۰ ویزا می باشد، برای متقاضیان خارج از آمریکا و در قالب روشهای مهاجرتی از قبیل روش اشتغال (EB1, EB2, EB3)، روشهای سرمایه گذاری (EB5 و E2)، روشهای فامیلی و غیره صادر می شود. در حال حاضر شرکت ایمی گلوب با مشارکت با تخصصی ترین و با تجربه ترین تیم های حقوقی و وکلای مهاجرت آمریکا آماده ارائه خدمات و تشکیل پرونده در روشهای زیر می باشد:

 

تمام خدمات مهاجرتی ارائه شده توسط شرکت ایمی گلوب که مرتبط به پرونده های مهاجرت به آمریکا و سایر کشورهای غیر از کانادا می باشد توسط تیم حقوقی رسمی و مجرب آمریکایی یا وکلای رسمی سایر کشورها انجام می شود.  

بازگشت به بالا