Menu

*** نوروز سال ۱۴۰۳ بر یکایک هموطنان عزیز مبارک باد ***

درباره شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب

شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب در سال ۲۰۰۷ میلادی (۱۳۸۶ شمسی) بطور رسمی در استان بریتیش کلمبیا کانادا ثبت و در شهر ونکوور آغاز به ارائه خدمات تخصصی مهاجرت کرد. با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حرفه ای و صدها پرونده موفق متقاضیان ایرانی مهاجرت به کانادا, آمریکا و سایر کشورهای مهاجر پذیر دنیا, شرکت ایمی گلوب از مطمئن ترین مراکز خدمات مهاجرت برای هموطنان محترم ایرانی می باشد.
 

تیم حقوقی مهاجرت به کانادا

تیم حقوقی شرکت ایمی گلوب متشکل از مشاوران و وکلای تخصصی و با تجربه مهاجرت به کانادا با مدیریت خانم الیزا مشتاقی نژاد عضو رسمی و با سابقه کانون مشاوران مهاجرت کانادا می باشد. خانم مشتاقی نژاد فارغ التحصیل رشتۀ روابط بین الملل از دانشگاه SFU کانادا بوده و همچنین از سال ۲۰۰۷ عضو رسمی کالج مشاوران مهاجرت کانادا CICC (با نامهای قبلی CSIC  و ICCRC) به شماره عضویت R416015 می باشند.
 

تیم حقوقی مهاجرت به آمریکا و سایر کشورهای مهاجرپذیر

جهت ارائه مطمئن ترین و تخصصی ترین خدمات مهاجرت به متقاضیان مهاجرت به آمریکا و سایر کشورهای مهاجرپذیر, شرکت ایمی گلوب شراکت و همکاری گسترده ای با بهترین سازمانها و وکلای مهاجرت به آمریکا و سایر کشورهای مهاجرپذیر ایجاد کرده است. به واسطه سابقه سالها همکاری, و تعداد زیاد پرونده های ارجاع شده توسط شرکت ایمی گلوب به این تیم های حقوقی, موکلین شرکت از خدمات تخصصی و با هزینه بسیار مناسب بهره مند می شوند.
 

مدارک تخصصی و صنفی الیزا مشتاقی نژاد و شرکت مهاجرتی ایمی گلوب را اینجا مشاهده کنید.

بازگشت به بالا