Menu

*** نوروز سال ۱۴۰۳ بر یکایک هموطنان عزیز مبارک باد ***

اخذ پاسپورت دوم

اخذ پاسپورت دوم (3)

تابعیت سنت کیتس و نویس از طریق برنامۀ سرمایه گذاری

سنت کیتس و نویس از کشورهای مشترک المنافع انگلیسی زبان بریتانیاست (از دیگر کشورهای بزرگ مشترک المنافع کانادا، استرالیا و نیوزلند میباشند) که در بخش بسیار خوش آب و هوای شمال شرقی دریای کارائیب، حدود 2000 کیلومتر در جنوب شرق شهر میامی ایالات متحده آمریکا واقع شده است. در سال 1983، سنت کیتس و نویس استقلال خود را از انگلیس به دست آورد و در این زمان دولت مستقل این جزیرۀ دوقلو تشکیل شد.

این جزیره جزء کشورهای مشترک المنافع بریتانیا است و مانند سایر کشورهای مشترک المنافع از جمله کانادا و استرالیا براساس نظام دموکراسی پارلمانی بریتانیا اداره می شود. تابعیت از طریق برنامۀ سرمایه گذاری سنت کیتس و نویس (سنت کریستوفر و نویس) ، تحت مقرّرات قانون تابعیت سال 1984، قسمت دوم، بخش 3 (5) تاسیس شده است و قدیمی ترین برنامۀ شهروندی توسط سرمایه گذاری می باشد . از مهمترین ویژگیهای منحصر به فرد تابعیت سنت کیتس و نویس موارد زیر می باشند:

ویژگیهای داشتن پاسپورت و تابعیت سنت کیتس و نویس

 • موقعیت سفر آسان و بدون احتیاج به ویزا به سراسر جهان (به بیش از 100 کشور مهم دنیا از جمله منطقه شینگن و 27 کشور عضو اتحادیه اروپا، کانادا، انگلستان و هنگ کنگ) برای شما و خانواده تان
 • امکان اخذ ویزای بلند مدت ایالات متحده آمریکا (10 ساله با اجازه ورود و خروج مکرر)
 • امکان اقدام برای مهاجرت به کشورهای دیگر به ویژه کشورهای مشترک المنافع مانند کانادا و استرالیا
 • ایجاد موقیتهای مناسب برای تجارت و دسترسی آسان به بازارهای جهانی
 • شهروندی سنت کیتس و نویس به شما فرصت های بیشماری برای کسب و کار بدون مشمولیت مالیات بر درآمد در کشورهای تجاری دنیا را ارائه می کند

نکات مهم دیگر در مورد روند تکمیل پرونده

 • روند سریع اخذ ویزا در مدت 4 ماه بعد از درخواست
 • امکان اخذ تابعیت برای همه خانواده تحت یک پرونده، حتی فرزندان تا سن 25 سال
 • معافیت از اقامت فیزیکی در سنت کیتس و نویس برای حفظ تابعیت این کشور
 • بدون نیاز به سفر به سنت کیتس و نویس در طول فرایند درخواست تابعیت
 • بدون نیاز به مصاحبه
 • بدون نیاز به مدارک تحصیلی و زبان خارجه
 • بدون نیاز به تجربه مدیریتی یا سابقه کاری
 • با قانون تابعیت چند ملیتی سنت کیتس و نویس شما میتوانید علاوه بر پاسپورت سنت کیتس و نویس پاسپورتهای کشورهای دیگر خود را حفظ کنید.

شرایط سرمایه گذاری در سنت کیتس و نویس

برای تشکیل پرونده اخذ تبعیت سنت کیتس و نویس متقاضیان پس از داشتن شرایط مناسب عمومی از قبیل سلامتی فیزیکی و عدم سابقه جنایی باید در پروژه های ویژه ای در سنت کیتس و نویس سرمایه گذاری بکنند. نکته قابل توجه اینست که برحسب تغییرات اخیر توسط اداره مهاجرت کشور سنت کیتس و نویس، سرمایه گذاری در این پروژه های جدید پس مدت زمان تعیین شده ای قابل برگشت می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر و تشکیل پرونده با ما تماس بگیرید.

شرکت مهاجرتی ایمی گلوب با مدیریت خانم الیزا مشتاقی نژاد نماینده رسمی سازمان مسئول مهاجرت به سنت کیتس و نویس در ایران می باشد (برای مشاهده مدارک صنفی و مجوزهای خانم الیزا مشتاقی نژاد و شرکت مهاجرتی ایمی گلوب اینجا را کلیک کنید). سابقه و تجربه خانم مشتاقی نژاد در امور مهاجرت و سرمایه گذاری در کشورهای خارجی و همینطور تیم متخصص و به روز شده ایشان در دفتر تهران ضامن قبولی پرونده شما و اخذ تابعیت سنت کیتس و نویس برای شما و خانوادتان در کمتر از 4 ماه می باشد.

برای تشکیل پرونده و یا  اخذ اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب...

اخذ اقامت دائم و پاسپورت کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی

شرکت ایمی گلوب با مدیریت خانم مشتاقی نژاد علاوه بر خدمات مهاجرت به کانادا و آمریکا، فعالیت خود را در زمینه مهاجرت به کشورهای مهاجرپذیر دیگر مانند کشور بلغارستان در اروپا و کشور سنت کیتس و نویس از جزایر دریای کارائیب از سال 2009 رسما آغاز کرد. بخش مهاجرت بین المللی شرکت ایمی گلوب همواره در حال جستجو و تحقیقات در زمینه قوانین مهاجرتی کشورهای است که به ویژه با شرایط عمومی متقاضیان ایرانی مطابقت دارند. شرکت مهاجرتی ایمی گلوب نماینده رسمی سازمان مسئول مهاجرت به سنت کیتس و نویس و کشور بلغارستان و همینطور موسسات مالی مرتبط خارجی در ایران می باشد. برای مشاهده مدارک صنفی و مجوزهای خانم الیزا مشتاقی نژاد و شرکت مهاجرتی ایمی گلوب اینجا را کلیک کنید.

ادامه مطلب...

اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان با سیستم جدید "پیگیری-سریع" ۲۰۱۸

از خدمات مهاجرتی ارائه شده توسط شرکت مهاجرتی ایمی گلوب سرویس اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. از ویژگیهای این سرویس، سرعت بسیار بالای انجام کار ( اخذ اقامت دائم در کمتر از ۴ ماه!) و نداشتن شرایط پیچیده مانند نیاز به سابقه به مدیریت و دانش زبان خارجی و غیره می باشد. علاوه بر موارد اشاره شده، از مهمترین نکاتی که شهروندی بلغارستان و داشتن پاسپورت بلغارستان را ارزشمند می سازد، عضویت این کشور در اتحادیه اروپاست. این بدان معنیست که شهروندان بلغارستان با داشتن پاسپورت بلغاری می توانند در هر کشور عضو اتحادیه اروپا که تمایل دارند تحصیل، کار و حتی زندگی کنند (آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد از کشورهای مهم اتحادیه اروپا محسوب می شوند). در زیر پس از مرور اطلاعات عمومی (جغرافیایی، اقتصادی، اجتماعی...) در مورد کشور بلغارستان با جزئیات بیشتری به مقوله اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان می پردازیم.

درباره کشور بلغارستان

جمهوری بلغارستان شانزدهمین کشور پهناور اروپا واقع در منطقه بالکان اروپا بوده و دارای طبیعت بی‌نظیر کوهستانی در شمال و ساحلی در شرق می باشد. بلغارستان در گذشته بخشی از امپراتوری عثمانی محسوب می‌شد به همین دلیل فرهنگ آن ترکیبی از فرهنگ ترکی و اروپایی است. یونان، ترکیه، رومانی، صربستان و جمهوری مقدونیه همسایه های بلغارستان می باشند. با میانگین نرخ تورم کمتر از ۲% در هشت سال گذشته، ثبات اقتصادی بلغارستان قابل مقیاسه به کشورهای عضو G20 مانند کانادا، امریکا و انگلستان می باشد. پس ازعضویت بلغارستان در اتحادیه اروپا در سال ۲۰۰۷، همواره سطح کیفیت زندگی در این کشور سیر صعودی داشته و استاندارد خدمات به شهروندان همچون خدمات درمانی دولتی، سیستم مدارس و دانشگاهها، و غیره روز بروز به استانداردهای سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نزدیک تر می شود. دولت بلغارستان رابطه دیپلماتیک بسیار قوی با جامعه بین المللی دارد و شهروندان این کشور بدون نیاز به اخذ ویزا می توانند به بیشتر کشورهای دنیا از جمله کانادا، استرالیا، تمام کشورهای اتحادیه اروپا (آلمان، فرانسه، ایتالیا، غیره...)، و بیشتر کشورهای آسیا و آمریکای جنوبی سفر کنند.

مزایای اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان

در سال ۲۰۰۹ پس از اقدامات قانونی دولت بلغارستان، برنامۀ سرمایه گذاری برای اقامت و تابعیت در بلغارستان با هدف جذب سرمایه گذاران خارجی و بهره مندی اقتصادی در آن کشور، تأسیس شد. بر اساس این برنامه، سرمایه گذاران خارجی و خانواده شان میتوانند پس از پرداخت مبلغ تعیین شده به عنوان سرمایه گذاری اجازۀ اقامت دائم را به دست آورده و واجد شرایط شهروندی بلغارستان شوند. برخی از مزایای منحصر به فرد اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان به شرح زیر می باشد:

 • سرعت بالای پردازش پرونده های اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان (کمتر از ۴ ماه تا اخذ اقامت دائم برای کل خانواده!)
 • معافیت از اقامت فیزیکی در کشور بلغارستان برای اخذ اقامت و شهروندی بلغارستان
 • امکان سفر به ۱۶۹ کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا (از جمله کانادا، استرالیا، آلمان، ایتالیا، فرانسه، سوئد، بشرت کشورهای آسیایی و آمریکای جنوبی)
 • امکان رفت و آمد آزاد در تمام کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا
 • امکان تحصیل، کار و حتی زندگی در تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند آلمان، فرانسه، سوئد،...
 • دسترسی به آموزش و تحصیلات رایگان در سراسر اتحادیۀ اروپا
 • دسترسی به بیمه های بهداشتی دولتی در بلغارستان و اتحادیۀ اروپا
 • دسترسی به بازار اروپا و جهانی و بهره مندی از سیستم تجارت مدرن و نرخ مالیاتی پایین 
 • حفاظت حقوقی در سراسر کشورهای اتحادیۀ اروپا

شرایط اخذ اقامت دائم و شهروندی بلغارستان از طریق سرمایه گذاری (با سیستم جدید پیگیری-سریع ۲۰۱۸)

در برنامه سرمایه گذاری کشور بلغارستان، متقاضیان با پرداخت وجه سرمایه گذاری به دولت بلغارستان، اقامت دائم این کشور را برای خود و تمام خانواده اخذ می کنند. از ویژگیهای این روش کم شرط بودن آن می باشد، بطوریکه برخلاف بشتر روشهای سرمایه گذاری دیگر، در این روش متقاضیان نیازی به داشتن سابقه مدیریت، تحصیلات عالیه و دانش زبان خارجی ندارند.  تیم حقوقی و تخصصی شرکت ایمی گلوب با استفاده از سیستم جدید پردازش پرونده با نام Fast-Track یا پیگیری-سریع، پرونده موکلین خود را در مدت زمان ۳ تا ۴ ماه نهایی کرده و برای موکلین خود و تمام خانواده ایشان اقامت دائم کشور بلغارستان را اخذ می کنند. با استفاده از سیستم جدید پیگیری-سریع، درخواست برای شهروندی و دریافت پاسپورت بلغارستانی بجای ۵ سال، فقط ۱۲ ماه پس از دریافت اقامت دائم امکان پذیر می باشد. نکته شایان ذکر این است که متقاضیان میتوانند به همراه خانواده پس از اخذ اقامت دائم (۳ تا ۴ ماه پس از تشکیل پرونده) برای زندگی به بلغارستان نقل مکان کرده و پس از ۱۲ ماه برای اخذ پاسپورت اقدام کنند اما در صورت تمایل می توانند دوره ۱۲ ماه پس از دریافت اقامت دائم را در ایران یا کشور دلخواه خود سپری کرده و پس از دریافت پاسپورت بلغارستان به اروپا نقل مکان کنند. برای احراز شرایط اخذ اقامت و شهروندی بلغارستان، متقاضی اصلی باید شرایط زیر را دارا باشد:

 • داشتن سن بالای ۱۸ سال (شرایط سنی حداکثر ندارد)
 • داشتن پاسپورت قانونی کشور خود
 • نداشتن مشکل حاد پزشکی و سوء پیشینه مهم امنیتی و قضایی
 • توانایی و تعهد به پرداخت وجه سرمایه گذاری به دولت بلغارستان به میزان ۲۶۰،۰۰۰ یورو
 • توانایی و تعهد به پرداخت هزینه های حقوقی و دولتی مربوط به تشکیل پرونده به میزان ۵۰،۰۰۰ یورو 

شرکت مهاجرتی ایمی گلوب با مدیریت خانم الیزا مشتاقی نژاد نماینده رسمی سازمان مسئول برنامه سرمایه گذاری کشور بلغارستان و همینطور موسسات مالی مرتبط خارجی در ایران می باشد (برای مشاهده مدارک صنفی و مجوزهای خانم الیزا مشتاقی نژاد و شرکت مهاجرتی ایمی گلوب اینجا را کلیک کنید). سابقه و تجربه خانم مشتاقی نژاد در امور مهاجرت و سرمایه گذاری در کشورهای خارجی و همینطور تیم متخصص تحت نظر ایشان در دفتر تهران ضامن قبولی پرونده شما و اخذ اقامت و شهروندی کشور بلغارستان برای شما و خانوادتان در کمتر از ۴ ماه می باشد.

برای تشکیل پرونده و یا  اخذ اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب...
عضو این خبرخوان RSS شوید