Menu

*** نوروز سال ۱۴۰۳ بر یکایک هموطنان عزیز مبارک باد ***

تعداد محدودی پیشنهاد کار برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار

تعداد محدودی پیشنهاد کار برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار تعداد محدودی پیشنهاد کار برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار

پیرو جلسات و مکاتبات انجام شده بین شرکت ایمی گلوب و چندین موسسه کاریابی و حقوقی آمریکایی، تعداد محدودی پیشنهاد کار مورد تایید اداره مهاجرت آمریکا برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار و اشتغال در اختیار ما گذاشته شده است. لازم به ذکر است تنها شرط لازم برای مهاجرت به آمریکا از طریق کار یا همان روش EB3 که یکی از کم شرط ترین روشهای مهاجرت محسوب می شود، داشتن پیشنهاد کاری مورد تایید اداره مهاجرت آمریکا از یک کارفرمای آمریکایی می باشد. در صورت ثبت نام به موقع و اخذ یک پیشنهاد کاری (فقط حدود ١٢٠ پیشنهاد کاری وجود دارد), شرکت ایمی گلوب برای شما و تمام اعضای خانواده تان اقدام به تشکیل پرونده مهاجرت به آمریکا از طریق کار خواهد کرد. روند کار در این روش مهاجرتی از ابتدا تا زمان مصاحبه در :سفارت به شرح زیر است

مراحل پیشرفت پرونده مدت زمان مورد نیاز برای انجام این مرحله 
امضای توافقنامه شرکت ایمی گلوب همین امروز اقدام کنید
تشکیل پرونده مهاجرتی برای شما, همسر و فرزندان زیر ٢١ سال حدود یک هفته
دریافت شماره پرونده از وزارت کار آمریکا حدود ١ ماه
دریافت گواهی قبولی اولیه ٦ ماه تا ١٢ ماه
ارجاع  پرونده برای صدور ویزا حدود ٣ ماه 
مصاحبه در دبی امارات یا آنکارا ترکیه حدود ٣ ماه
جمع کل حدود ۱۸ تا ۲۰ ماه

در زیر به سوالات متداول از سوی متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق کار پاسخ داده ایم:

آیا از این طریق امکان سیتی زن شدن نیز هست؟

بله. ویزای صادره از این طریق ویزای اقامت دائم بوده که به شما, همسر و تمام فرزندان زیر ٢١ سال شما اعطا می شود. پس از ورود به آمریکا شما و بقیه اعضای خانواده گرین کارت آمریکا را دریافت خواهید کرد و پس از ٥ سال در صورت تمایل میتوانید شهروند آمریکا شوید.

شغلهای موجود در چه زمینه ای هستند؟

این پیشنهادات کاری بیشتر برای شغلهایی با زمینه فعالیت در صنایع خدمات و تولید در آمریکا می باشند مانند فروشندگی, کار در کارخانه، شرکتهای خدماتی و غیره.

آیا این شغلها در شهرها یا ایالات محروم آمریکا واقع شده است؟

هرگز. برخلاف برخی دیگر از روشهای مهاجرت کانادا و آمریکا که مناطق حاشیه ای فقط شامل برنامه مهاجرتی می شوند شغلهای مهاجرت به آمریکا از طریق کار می توانند در هر شهری و ایالتی ازآمریکا واقع شده باشند. برخی از این ایالات شامل مواردی از قبیل تگزاس, کارولینای شمالی, کارولینای جنوبی, کلمبیا و غیره می باشند.

 

 

بازگشت به بالا