Menu

*** نوروز سال ۱۴۰۳ بر یکایک هموطنان عزیز مبارک باد ***

درباره مهاجرت به نوا اسکوشیا و پرونده های بی جواب!

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: پنج شنبه, 10 اسفند 1396 ساعت 02:13 بیش از ۶ ماه از تاریخ آخرین ویرایش این مقاله می گذرد. جهت اطمینان از اعتبار این مقاله با ما تماس بگیرید
درباره مهاجرت به نوا اسکوشیا و پرونده های بی جواب! درباره مهاجرت به نوا اسکوشیا و پرونده های بی جواب!

اسفند ماه سال گذشته (١٣٩٢) اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا کانادا برای مدت بسیار محدود پرونده مهاجرت پذیرش کرد. این روش به دلیل نیاز به مدرک زبان آیلتس ٥ که ١ نمره پایینتر از روش تخصصی فدرال بود بین متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار پرطرفدار شد. از نقاط منفی این روش مهاجرت ظرفیت بسیار کم پذیرش بود که فقط ١٥٠ پرونده بود در حالی که گمان می رود بیش از ٢٠٠٠ پرونده به اداره مهاجرت نوا اسکوشیا ارسال شده است. اداره مهاجرت نوا اسکوشیا در تاریخ  ٩ اردیبهشت ١٣٩٣ پذیرش پرونده را متوقف کرد و در بیانیه ای اعلام کرد که پرونده های دریافتی را به ترتیب تاریخ دریافت بررسی خواهد کرد و تا پایان تابستان ١٣٩٣ جواب نهایی را به تمام متقاضیانی که قبول شده اند  اعلام خواهد کرد, و پرونده آنهایی که قبول نشده اند را  پس خواهد فرستاد. اما اواخر تابستان بدون هیچ توضیحی اداره مهاجرت زمان جوابگویی را از اواخر تابستان به اواخر پاییز تغییر داد. برای پرونده های موکلان ما, اداره مهاجرت نوا اسکوشیا آخرین پرونده هایی را که بررسی و به آنها جواب داده است پرونده هایی بودند که در تاریخ ٢٣ اسفند ١٣٩٢به دست اداره مهاجرت نوا اسکوشیا رسیده اند. طبق اطلاعتی که به ما رسیده است, پرونده هایی که پس از این تاریخ ارسال شده اند (نه فقط از دفتر ما) هنوز هیچ جوابی از اداره مهاجرت نوا اسکوشیا دریافت نکرده اند.

در حالیکه اداره مهاجرت نوا اسکوشیا هنوز در حال بررسی پرونده های سال قبل است وعده این را داده تا از ٤٥ روز دیگر یعنی اول ژانویه سال ٢٠١٥ دوباره به پذیرش پرونده اقدام خواهد کرد. شرایط مهاجرت از طریق نیروی متخصص نوا اسکوشیا در سال ٢٠١٥ هنوز اعلام نشده است اما گمان نمی رود خیلی با پارسال متفاوت باشد. ٢ شرطی که امکان تغییر دارد شغلهای لیست مشاغل و نمره آیلتس است.  شرایط مهاجرت به نوا اسکوشیا از طریق نیروی متخصص پارسال را اینجا مطالعه کنید.

بازگشت به بالا