Menu

تغییرات جدید قوانین مهاجرت به روش سرمایه گذاری کبک کانادا

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: جمعه, 10 فروردين 1397 ساعت 04:18 بیش از ۶ ماه از تاریخ آخرین ویرایش این مقاله می گذرد. جهت اطمینان از اعتبار این مقاله با ما تماس بگیرید
تغییرات جدید قوانین مهاجرت به روش سرمایه گذاری کبک کانادا تغییرات جدید قوانین مهاجرت به روش سرمایه گذاری کبک کانادا

اداره مهاجرت استان کبک کانادا، در تاریخ ۲۸ مارچ ۲۰۱۸ شرایط جدید مهاجرت به روش سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ را رسما اعلام کرد. بر اساس اعلامیه اداره مهاجرت کبک، بررسی پرونده های متقاضیان امسال روش سرمایه گذاری کبک از اواسط تابستان ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد. هرچند برخی از شرایط اصلی این روش مهاجرت مانند شرایط مدیریت، شرایط تحصیلی و زبان، تعداد پذیرش و امتیازبندی بدون تغییر باقی مانده است، اما ۲ شرط کلیدی؛ میزان دارایی متقاضی و میزان سرمایه گذاری تغییر کرده اند. در سال جدید حداقل میزان دارایی منقول و غیر منقول متقاضیان باید به میزان دو میلیون دلار برسد که این میزان در سالهای قبل ۱ میلیون و ششصد هزار دلار بود. همچنین پس از قبولی در مرحله استانی، متقاضیان باید مبلغ سرمایه گذاری بدون بازگشت را مانند قبل پرداخت کنند که امسال حدود ۳۲۰ تا ۳۵۰ هزار دلار کانادایی خواهد بود (این مبلغ در سالهای قبل حدود ۲۵۰ هزار دلار بود).

از مهمترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری کبک که امسال بدون تغییر باقی مانده است، عدم نیاز متقاضیان به ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه می باشد. در حال حاضر تنها روش مهاجرت به کانادا از نوع اقامت دائم که هیچ گونه مدرک زبان خارجی نیاز ندارد روش مهاجرت سرمایه گذاری کبک می باشد. 

از موارد دیگر بدون تغییر، تعداد و نحوه پذیرش پرونده می باشد که مانند سالهای قبل تعداد کل پذیرش ۱۹۰۰ پرونده می باشد. معمولا از این میزان حدود ۵۰ تا ۱۰۰ ظرفیت به متقاضیان ایرانی می رسد. در حال حاضر شرکت ایمی گلوب تعداد محدودی ظرفیت پذیرش ۱۰۰% تضمینی برای سال ۲۰۱۸ در اختیار دارد که به اولین متقاضیان درخواست کننده اختصاص داده خواهد شد. برای ارزیابی تخصصی شرایط خود و تشکیل پرونده با ما تماس بگیرید.

بازگشت به بالا