Menu

*** نوروز سال ۱۴۰۳ بر یکایک هموطنان عزیز مبارک باد ***

بهترین روش مهاجرت کارآفرینی کانادا در سال ۲۰۲۰

  • نوشته شده توسط 
  • تاریخ آخرین ویرایش: پنج شنبه, 22 اسفند 1398 ساعت 21:09 بیش از ۶ ماه از تاریخ آخرین ویرایش این مقاله می گذرد. جهت اطمینان از اعتبار این مقاله با ما تماس بگیرید
جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در حال بازدید از یک فروشگاه موفق ایرانی در تورنتو جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا در حال بازدید از یک فروشگاه موفق ایرانی در تورنتو
برنامه مهاجرت کارآفرینی کانادا از برنامه های استانی کانادا می باشد. این یعنی متقاضیان جهت تشکیل پرونده باید از طریق اداره مهاجرت استان انتخابی خود اقدام کنند. بطور کلی در تمام روشهای مهاجرت کارفرینی استانی، متقاضیان این روش با تعهد به سرمایه گذاری جهت تاسیس یک کسب و کار در استان مربوطه در کانادا می توانند برای خود و تمام خانواده خود ویزای کانادا را اخذ کنند. با وجود شباهت در شرط اصلی این روش مهاجرت (تاسیس بیزنس در کانادا) جزییات و مواردی حقوقی بسیاری در هر روش وجود دارند که کاملا روش مهاجرت کارآفرینی هر استانی را منحصر به فرد می کند. مواردی مانند، نوع ویزای ارائه شده، میزان سرمایه گذاری، شرایط و مدارک موردنیاز متقاضی جهت تشکیل پرونده از این قبیل جزییات هستند.
با مطالعه تخصصی جزییات و شرایط حقوقی تمام روشهای مهاجرت کارآفرینی استانهای مختلف کانادا، در این زمان ۲ برنامه کارآفرینی ارائه شده توسط استان نیوبرانزویک (New Brunswick) و همینطور استان بریتیش کلمبیا (British Columbia) به مراتب از روشهای کارآفرینی سایر استانهای کانادا مناسب تر بوده و به علاقه مندان توصیه می شود. در زیر خلاصه ای از ویژگیهای مشترک این دو روش کارآفرینی آمده است:
  • اعطای ویزای کانادا از نوع اقامت دائم (استان نیوبرانزویک تنها استان کانادا است که درحال حاضر پذیرش دارند و ویزای اقامت دائم ارائه می کند)  
  • شرایط سرمایه گذاری برگشت پذیر و با میزان به مراتب کمتر از استانهایی همچون انتاریو (تورنتو)
  • عدم نیاز به انجام سرمایه گذاری تا قبل از ورود به کانادا (۶ تا ۱۲ ماه پس از ورود به کانادا فرجه زمانی برای انجام سرمایه گذاری ارائه می شود) 
  • درصد قبولی بسیار بالا (بدلیل همکاری مستقیم ایمی گلوب با شرکتهای تخصصی و مورد تایید اداره مهاجرت استانی واقع در هر یک از این ۲ استان)
  • شرایط استرداد هزینه ها در صورت عدم پذیرش متقاضی
  • سرعت بسیار بالای پردازش کامل پرونده ها و اعلام نتیجه بررسی در مرحله استانی (۶ تا ۱۲ ماه)

 

شرایط مورد نیاز جهت تشکیل پرونده مهاجرت کارآفرینی

متقاضیان جهت تشکیل پرونده باید حداقل ۳ سال در ۵ سال اخیر سابقه اشتغال مدیریتی یا اداره کسب و کار خصوصی (اداره مغازه، دفتر کار، غیره) داشته و ارزش دارایی های ایشان به میزان حداقل ۶۰۰،۰۰۰$ کانادایی برسد. همچنین متقاضیان باید مدرک زبان انگلیسی آیلتس جنرال با نمره ۴ یا ۵ داشته یا توانایی اخذ آن در آینده نزدیک را داشته باشند. و درنهایت متقاضیان باید با ارائه یک طرح توجهی بیزنسی، اعلام آمادگی و تعهد به انجام سرمایه گذاری به میزان ۱۵۰،۰۰۰$ تا ۲۵۰،۰۰۰$ در کانادا پس از قبولی و ورود به کانادا را به اداره مهاجرت ارائه کنند.
با داشتن شرایط اصلی اشاره شده در بالا تیم تخصصی شرکت ایمی گلوب با همکاری تیم های تخصصی حقوقی، شرکتهای حسابرسی و مالی و مشاوران تخصصی بیزنسی واقع در هر یک از دو استان نیوبرانزویک و استان بریتیش کلمبیا اقدام به تدوین طرح توجهی بی نقص و تشکیل پرونده ای کامل برای متقاضیان محترم می کند. مهمترین مزیت سپردن بخشهایی از تکمیل پرونده به تیم های تخصصی واقع در این دو استان و از ان مهمتر مورد تایید ادارجات مهاجرت این استانها، اخذ نتیجه قبولی درصد بسیار زیادی از پرونده های متقاضیان محترم می باشد.
 
از آنجا که ظرفیت پذیرش پرونده از این طریق بسیار محدود است، اگر شرایط و تمایل به تشکیل پرونده دارید در اسرع وقت با ما در تماس باشید. همچنین با تکمیل فرم ویژه مهاجرت کارآفرینی این دو استان در لینک زیر، پرسنل تخصصی شرکت شرایط شما را تحلیل کرده و در صورت واجد شرایط بودن با شما ارتباط برقرار خواهد شد.
بازگشت به بالا