Menu
مطالب سایت

مطالب سایت (10)

آیا نیاز به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس کانادا دارید؟

اگر بیش از ۶ ماه در کانادا اقامت داشته اید بدلایل مختلفی از جمله درخواست برای ویزای کانادا, استخدام در کانادا, تحصیل و غیره نیاز به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس کانادا خواهید داشت. اشخاصی که ساکن ایران هستند جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس کانادا ابتدا باید از یکی از مراکز رسمی انگشت نگاری در ایران انگشت نگاری انجام داده و برگه انگشت نگاری خود را به همراه سایر مدارک مواد نیاز به یکی از مراکز رسمی و مورد تائید پلیس فدرال کانادا (موسوم به RCMP) ارسال نمایند. 

شرکت CROSS-CHECKS مرکز رسمی انگشت نگاری و گواهی عدم سوء پیشینه در کانادا و نماینده رسمی پلیس فدرال کانادا جهت اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس کانادا برای ساکنین خارج از کانادا در خدمت متقاضیان محترم ایرانی می باشد. لطفا قبل از ارسال مدارک خود با شرکت CROSS-CHECKS با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید:

Telephone: +1(604) 474 0879

www.cross-checks.com

ادامه مطلب...

Immiglobe Canadian Immigration Corporation

Immiglobe Canadian Immigration Corporation

Immiglobe is a Vancouver based immigration firm, offering international immigration services to clients globally. Immiglobe's founder and CEO, Mrs.Eliza Moshtaginejad holds a degree in Political Science from Simon Fraser University and Canadian Immigration Law Policies and Procedures Certificate from University of British Columbia. She has been practicing immigration law since 2002 and she has been a member in good standing of Canadian immigration associations, CSIC then ICCRC since 2007.

Currently Immiglobe offers legal services in following immigration programs: Canadian Federal and Quebec skilled worker program, Quebec investor program, Provincial business/entrepreneur programs (PNP), Family sponsorship immigration, Employment based visas and work permits and more.

 

CONTACT INFORMATION

Head Office (Canada)

Address: Immiglobe Immigration Corporation, B211-2099 Lougheed HWY., Port Coquitlam, BC, Canada

Phone: +1 (604) 474 0581

Toll Free: 1 800 882 5071

email: Please Click Here!

ادامه مطلب...

اطلاعات سفارت کانادا در تهران

************* سفارت کانادا در تهران برای همیشه تعطیل شد! ************** 

سفارت کانادا در تهران در آدرس زیر واقع شده است. سفارت کانادا در تهران در زمینه پرونده های مهاجرت به کانادا و ویزاهای دائم کانادا و صدور ویزای موقت کانادا مانند ویزای کار کانادا، ویزای دانشجویی کانادا و ویزای توریستی کانادا هیچگونه فعالیتی ندارد. برای کسب اطلاعات در مورد مهاجرت به کانادا و ویزاهای دائم کانادا با ما تماس بگیرید.

آدرس سفارت کانادا در تهران کجاست: تهران ، خیابان استاد مطهری خیابان شهید سرافراز ـ پلاک 57

نوع اداره : سفارتخانه‌

زمینه فعاليت : تعطیل

تلفن: (98-21) 8152-0000

فکس : 7054-8875 (21-98)

صندوق‌پستى : 4647-11155

کدپستى : 15868

نشانى سايت اينترنتى: http://www.iran.gc.ca

پورتال تماس برای سوالات کلی:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 

ادامه مطلب...

شرایط و مقررات استفاده از سایت ایمی گلوب

 • هنگام استفاده از سایت فارسی ایمی گلوب شما با رعایت شرایط زیر موافقت می کنید. شرایط با نخستین استفاده شما از سایت بلافاصله قابل اجرا می شود.
 • با ارائه هر گونه متن، تصویر، طرح، ویدیو یا صدا به ایمی گلوب شما موافقت می کنید که حق استفاده از آن را به صورت مجانی به ایمی گلوب بدهید و ایمی گلوب به هر صورتی که بخواهد (از جمله با تغییر و تنظیم آن به دلایل عملیاتی و سردبیری) آن را استفاده کند، همچنین در رسانه های سرتاسر جهان (از جمله استفاده در سایت ایمی گلوب که مخاطبان جهانی آن را می بینند) از آن استفاده کند. در شرایط خاصی، ایمی گلوب ممکن است محتوای ارائه شده توسط شما را با نهادهای ثالث مورد اعتماد به اشتراک بگذارد.
 • حق نشر در محتوای ارائه شده توسط شما، نزد شما باقی می ماند و این اجازه انحصاری نیست بنا بر این شما می توانید همچنان از محتوایی که به ایمی گلوب فرستاده اید، به هر صورتی که بخواهید استفاده کنید از جمله اینکه به دیگران اجازه دهید آن را استفاده کنند.
 • به منظور اینکه ایمی گلوب بتواند از محتوای ارسالی شما استفاده کند، شما تایید می کنید که آنچه به ایمی گلوب می فرستید، کار خود شماست، افتراآمیز نیست و قوانین کانادا را نقض نمی کند. همچنین تایید می کنید که شما حق دارید اجازه استفاده از آن را به صورتی که در بالا آمده به ایمی گلوب بدهید و شما رضایت افرادی را که در کار ارسالی شما ممکن است مورد شناسایی قرار گیرند یا موافقت پدر و مادر یا ولی آنها را (در صورتی که زیر 16 سال دارند) جلب کرده اید.
 • ما معمولا نام شما را همراه موردی که ارسال کرده اید می آوریم مگر آنکه شما نخواهید نامتان ذکر شود. ولی به دلایل عملیاتی و فنی، گاهی این امر میسر نیست. ایمی گلوب ممکن است به دلایل اداری یا تایید برخی موارد، یا در زمینه پروژه های خاص با شما تماس بگیرد. برای اطلاع از کلیه مواردی که ممکن است ما با شما تماس بگیریم لطفا به بخش حفظ اطلاعات شخصی ایمی گلوب مراجعه کنید.
 • لطفا هنگام تهیه مطلب، عکس، یا فیلم و صدا (که می خواهید برای ایمی گلوب ارسال کنید) خود را به خطر نیاندازید، از خطرات دوری گزینید و قوانین را نیز زیر پا نگذارید.
 • اگر نمی خواهید اجازه ای را که در بالا به آن اشاره شده، واگذار کنید، لطفا فایل خود را برای ایمی گلوب نفرستید یا آن را با ایمی گلوب فارسی به اشتراک نگذارید.
 • در مورد مواردی که به اخبار مربوط می شود، لطفا توجه کنید که موارد ارسالی شما ممکن است با شرکای رسانه ای ایمی گلوب در کشورهای مختلف به اشتراک گذاشته شود. منظور از شرکا، رسانه های معتبر خارجی هستند که در کار شما تغییر و تبدیلی ایجاد نخواهند نکرد. موارد ارسالی شما همچنین ممکن است با رسانه های کانادایی یا مطبوعات به اشتراک گذارده شود.
 • برای شرکت در بعضی از بخش های سایت فارسی ایمی گلوب مانند بحث ها، ممکن است ثبت نام لازم باشد. در این موارد هر گونه اطلاعات شخصی که در سایت فارسی ایمی گلوب وارد می کنید، طبق قوانین ایمی گلوب در زمینه حفظ حریم شخصی، جمع آوری، نگهداری و استفاده خواهد شد.

مقررات انجمن ها

وقتی در انجمن های آنلاین سایت ایمی گلوب فارسی شرکت می کنید، با شرایط مرتبط که در زیر می آید، باید با شرایط زیر موافق باشید:

درباره اظهارنظرهای شما

 • اظهارنظرها باید مودبانه و با زبان مناسب نوشته شود.
 • نظرها اخلالگرانه، توهین آمیز و برخورنده نباشد.اظهارنظرها باید سازنده با لحنی مناسب نوشته شود، نه با نیت بد یا برای آزردن دیگران.
 • نظرات نباید شامل موردی غیرقانونی یا اعتراض برانگیز باشد: موارد غیرقانونی، آزاردهنده، افتراآمیز، توهین آمیز، تهدیدآمیز، مخرب، مستهجن، ضددین، شامل اشارات جنسی، نژادپرستانه یا به هر صورت اعتراض برانگیز قابل قبول نیست.
 • شکیبا باشید: کاربران از سنین مختلف با توانایی های گوناگون ممکن است در انجمن های سایت ایمی گلوب شرکت کنند.
 • ارسال اسپم (هرزنامه) یا موارد غیرمرتبط با موضوع بحث ممنوع است: ما نمی توانیم نظرهای یکسان یا شبیه هم را که به دفعات ارسال شده باشد را بپذیریم. لطفا نظر خود را برای یک موضوع بحث یک بار ارسال کنید.
 • تبلیغات یا ارسال آگهی ممنوع است.
 • لطفا نظرات خود را به خط و زبان فارسی بنویسید.
 • جعل هویت ممنوع است. لطفا خودتان را به عنوان شخصی دیگر معرفی نکنید. اگر نمی خواهید نام کاملتان درج شود، تنها از اسم کوچک استفاده کنید ولی نام اشخاص دیگر را استفاده نکنید.
 • نام کاربری شما نیز نباید شامل کلمات نامناسب (بی ادبانه یا توهین آمیز) باشد.
 • لطفا نشانی اینترنتی (یو آر ال) در نظرات خود نیاورید.
 • سوء استفاده از صندوق شکایات قابول قبول نیست. اگر فردی از این امکان به نحو شایسته استفاده نکند، ایمی گلوب ممکن است اقدام به لغو حساب او کند.

حساب شما در سایت ایمی گلوب

 • اگر فردی به منظور اخلال در بحث های وبسایت یا آزاد سایر شرکت کنندگان در بحث اقدام به ایجاد حساب های متعدد بکند، ممکن است همه حساب او لغو شوند.
 • اگر در سایت ایمی گلوب ثبت نام می کنید، باید یک ایمیل معتبر وارد کنید که از آن به طور مرتب استفاده می کنید، چرا که ایمیل هایی به آن ارسال خواهد شد. حساب هایی که با ایمیل های اشخاس دیگر یا با ایمیلی های موقتی باز می شود، ممکن است بدون اخطار قبلی، لغو شوند.
 • ایمی گلوب این حق را برای خود قائل است که حساب کاربرانی را که به خاطر داشتن چند حساب، از سایت های پراکسی استفاده می کنند ببندد. همچنین هنگامی که فردی که در کانادا نیست خود را به عنوان کاربری کانادایی جا بزند یا به هر صورت در ارائه خدمات ما، ایجاد اخلال کند.

امنیت

توصیه می کنیم که اطلاعات شخصی درباره خود یا هر کسی دیگر را در انجمن های ایمی گلوب فاش نکنید.

شرایط حقوقی

 • نباید موارد افترا آمیز یا غیرقانونی در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب بگذارید. این موارد می تواند شامل متن، گرافیک، ویدیو، برنامه یا صدا باشد.
 • ارسال مطلب، عکس ، صدا یا تصویر برای انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب به قصد انجام یک عمل غیرقانونی یا تبلیغ برای چنین عملی، اکیدا ممنوع است.
 • شما موافقت می کنید که در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب تنها مواردی را که کار اصلی خودتان است به اشتراک بگذارید یا بفرستید. شما نباید حقوق ایمی گلوب یا نهادهای ثالث را نقض کنید یا اینکه مرتکب سرقت ادبی شوید. این حقوق شامل، حق نشر، نشانه های تجاری، رموز تجاری، حریم خصوصی، تبلیغات یا حقوق شخصی یا مالکیتی می شود.

اگر زیر شانزده سال سن دارید:

 • لطفا از پدر و مادر یا ولی خود پیش از شرکت در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب اجازه بگیرد.
 • هرگز اطلاعات شخصی خود یا دیگران را (مثلا مدرسه، شماره تلفن، نام کاملتان، نشانی منزل یا ایمیل) ذکر نکنید.

در صورت نقض شدن مقررات سایت توسط شما

 • هنگام شرکت در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب در صورت نقض این مقررات (یا مقررات دیگر مربوطه)، ممکن است ایمیلی از ما ردیافت کنید مبنی بر اینکه چرا نظر شما رد یا ویرایش شده است. این ایمیل شامل هشداری است که ادامه نقض قوانین منجر به لغو حساب شما خواهد شد.
 • این اقدام ممکن است شامل تعلیق موقت یا دائم شما از شرکت در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب باشد.
 • اگر شما موارد توهین آمیز یا نامناسب را برای سایت فارسی ایمی گلوب بفرستید یا در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب به اشتراک بگذارید، و یا در سرویس های سایت فارسی ایمی گلوب ایجاد اخلال کنید و ایمی گلوب این اقدامات را جدی در نظر بگیرد یا اینکه این اقدامات تکرار شود، ایمی گلوب ممکن است از اطلاعات موجود درباره شما استفاده کند تا اقدامات گفته شده را متوقف سازد. این امر شامل مطلع ساختن نهادهای ثالث مانند کارفرمای شما، مدرسه یا شرکتی است که شما از آنجا ایمیل گرفته اید.
 • ایمی گلوب حق خود می داند تا هر گونه مورد فرستاده شده را حذف کند یا برای بستن حساب خاصی اقدام نماید.

محدودیت مسئولیت ایمی گلوب

 • اکثر محتوایی که در انجمن های ایمی گلوب چاپ می شود توسط مردم فرستاده شده است. اظهارنظرهایی که در این انجمن ها ابراز می شود متعلق به مردم است نه ایمی گلوب. اگر غیر این باشد به روشنی گفته خواهد شد. ایمی گلوب مسئولیتی در قبال محتوایی که توسط مخاطبان در انجمن های سایت فارسی ایمی گلوب یا هر سایت دیگر قابل دسترسی از طریق ایمی گلوب نصب می شود، ندارند. هر لینکی به سایت های دیگر از ایمی گلوب نشانه تایید محتوای آن توسط ما نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شما خواهد بود.
 • محتوای سایت فارسی ایمی گلوب از جمله اطلاعات موجود در آن، اسامی، عکس ها، لوگوها و نمادهای مربوط به ایمی ، محصولات و خدمات آنها (یا نهادهای ثالث) در شکل موجود و به همان صورتی که هست، عرضه می شود. تا جایی که قانون اجازه می دهد، ایمی گلوب هیچ تضمین یا قولی را (که در قانون به صورت روشن یا تلویحی ذکر شده) نمی پذیرد، ازجمله تضمین های تلویحی در مورد (برخورداری از) کیفیت رضایتبخش، مناسب بودن برای یک منظور خاص، نقض نکردن حقوق چاپ و نشر، هماهنگ بودن، امنیت و صحت.
 • ایمی گلوب نمی تواند به موقع بودن، کامل بودن یا عملکرد وبسایت یا محتوای آن را تضمین کند. در حالی که ما تلاش خود را برای صحیح بودن محتوا در هنگام چاپ انجام می دهید، مسئولیتی را در مورد اشتباهات احتمالی، حدف شدن یا غلظ های موجود در وبسایت پذیرفته نمی شود.
 • هیچ یک از موارد مندرج در قسمت "شرایط" مسئولیت ایمی گلوب را در قبال مرگ یا آسیب های شخصی هنگامی که اثبات شود به دلیل قصور ایمی گلوب بوده، محدود یا حذف نمی کند. با توجه به جمله قبلی، ایمی گلوب مسئول زیان ها و خسارت های زیر نخواهند بود (فرقی نمی کند این خسارت ها یا زیان ها پیش بینی شده، قابل پیش بینی، شناخته شده و غیره باشد): الف. از دست رفتن اطلاعات، ب. از دست رفتن درآمد یا سود مورد انتظار، پ. از دست رفتن کسب و کار، ت. از دست رفتن فرصت ها، ث. از دست رفتن حسن نیت یا آسیب دیدن حسن شهرت و آبرو، ج. زیان هایی که متوجه نهادهای ثالث می شود، چ. هر خسارتی- صرفنظر از شکل و حالت آن - که در نتیجه استفاده از سایت فارسی ایمی گلوب روی دهد، چه غیرمستقیم، چه به صورت پیامدی یا غیرمستقیم، چه به صورت خاص.
 • ایمی گلوب تضمین نمی کنند که عملکرد سایت فارسی ایمی گلوب به صورت مداوم یا بدور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه سایت فارسی ایمی گلوب یا کامپیوتر سرویس دهنده (سرور) بدور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.

قوانین عمومی

 • اگر معلوم شود که هر یک از شرایط مندرج در اینجا غیرقانونی، غیرمعتبر یا غیرقابل اجراست - به دلایل قانون ایالت یا کشوری که این شرایط قرار است در آنجا اجرا شوند - تا حدی که به حوزه قضایی - مربوط به غیرقانونی بودن، غیرمعتبر بودن یا غیرقابل اجرا بودن - ارتباط دارد، آن شرط خاص باید حذف شود در حالی که سایر شروط موجود همچنان به قوت خود باقی خواهند ماند.
 • تاخیر یا عدم اجرای حق ایمی گلوب که در این شرایط ذکر شده به معنی سلب شدن آن حق از ایمی گلوب نیست.
 • استفاده از سایت فارسی ایمی گلوب تحت شرایط و مقررات کانادا و باید طبق قوانین کانادا تفسیر و تعبیر شود. این مقررات تحت داوری دادگاه های ا کانادا قابل اجراست.

تعهدات و گارانتی

 • شما تعهد می کنید که سایت شما کاملاً با همه قوانین و مقررات مطابقت دارد.
 • نرم افزار و مطالب ایمی گلوب فارسی به گونه ای که هست و در اختیار قرار داده شده می باشد و ایمی گلوب هیچ تضمینی به هر نحوی در رابطه با نرم افزار ایمی گلوب فارسی، مطالب ایمی گلوب و یا هر مطلب دیگر بر روی وب سایت ایمی گلوب فارسی نمی کند. تا آنجایی که از لحاظ قانونی ممکن باشد، ایمی گلوب فارسی تلاش می کند از هر گونه تضمین ضمنی و قانونی اجتناب کند.
 • ایمی گلوب تلاش قابل ملاحظه ای انجام داده است تا مطمئن شود که نرم افزار ایمی گلوب فارسی و هر کد نرم افزاری مرتبط با آن خطا، ویروس یا اشکالی ندارد، هر چند ایمی گلوب فارسی تضمینی در این زمینه نمی کند. شما با صلاح دید و قبول خطر احتمالی از نرم افزار ایمی گلوب فارسی استفاده می کنید و توصیه می کنیم تمامی احتیاط های لازم را در نظر بگیرید تا از رایانه خود در مقابل آلوده شدن به ویروس محافظت کنید.
 • تا جایی که از لحاظ قانونی اجازه داده شود، ایمی گلوب فارسی مسوولیتی در برابر هر گونه ضرر یا از دست دادن اطلاعات که ناشی یا مرتبط به استفاده از نرم افزار ایمی گلوب فارسی یا محتویات وب سایت ایمی گلوب فارسی باشد نمی پذیرد.
 • هر قسمت از بندهای قوانین این بخش به تنهایی قابل اجرا است و به طور مستقل از دیگر بندها می تواند در نظر گرفته شود.

تضمین

در صورتی که شخص ثالثی روند حقوقی بر ضد ایمی گلوب در رابطه با استفاده شما از نرم افزار ایمی گلوب فارسی در حالی مطرح کند که شما از این شرایط استفاده استاندارد پیروی نکرده باشید، شما قبول خواهید کرد که در برابر تمام خسارات و هزینه ها از جمله هزینه های حقوقی که ایمی گلوب در رابطه با این موضوع پرداخت کند تضمین کنید.

قطع سرویس

ایمی گلوب فارسی اختیار دارد تمام یا هر کدام از مطالب ایمی گلوب و یا دسترسی شما به نرم افزار ایمی گلوب و محتوای ایمی گلوب فارسی را در هر زمانی بسته به نظر خود بدون هیچ تعهدی محدود، قطع یا حذف کند.

موارد عمومی

 • شما مجاز نیستید که هر یک یا تمام حقوق و یا الزامات خود را تحت شرایط استفاده استاندارد به شخص ثالثی منتقل کنید و یا در آن تغییری ایجاد کنید.
 • لازم است این قرارداد با توجه به قوانین کانادا ترجمه و تفسیر شود و با توجه به قضاوت دادگاه های کانادا داوری شود.
 • هر گونه کوتاهی یا تآخیر توسط ایمی گلوب فارسی در احیای حقوق خود بنا بر شرایط استفاده استاندارد نباید به معنای صرف نظر از این حقوق تلقی شود.
ادامه مطلب...

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی کاربران

به منظور ارائه خدمات کامل به شما، گاهی لازم است اطلاعاتی را از شما کسب کنیم. هنگامی که شما از خدمات سایت ایمی گلوب استفاده می کنید، ایمی گلوب خود را متعهد می داند که از اطلاعات شخصی شما و خانواده تان حفاظت کند. سایت ایمی گلوب شامل لینک هایی به سایت های دیگر است که در مالکیت نهادهای ثالث قرار دارند. ایمی گلوب مسئول محتوای سایت های دیگر نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شماست.

ایمی گلوب چه اطلاعاتی از من خواهد خواست؟

وقتی که برای دریافت خدماتی مانند خبرنامه ها، تکمیل فرم ارزشیابی، گفتگوی زنده و شرکت در بحث ها و سوال و جواب در سایت ایمی گلوب ثبت نام می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می تواند شامل نام، نشانی ایمیل، نشانی پستی، شماره تلفن یا همراه ، تاریخ تولد و غیره باشد. وقتی که اطلاعات خود را وارد می کنید، به ایمی گلوب و ارائه دهندگان خدمات آن، امکان می دهید که سرویس مورد نظر را به شما عرضه کنند.

ایمی گلوب همچنین از روش ایجاد "کوکی" (cookie) استفاده می کند. "کوکی" حجم کوچکی از اطلاعات درباره ارحجیت های اینترنتی شماست که به ما امکان می دهد وبسایت را طبق علائق شما تنظیم کنیم. می توانید مرورگر اینترنتی خود را طوری تنظیم کنید که کوکی ها را بپذیرد، هنگام ایجاد کوکی آن را اعلام کند و یا اینکه هیچگاه کوکی دریافت نکند. ما یک نرم افزار تحلیلی برای بررسی نشانی اینترنتی و کوکی به کار می بریم تا امکان استفاده بهتر شما از سایت را فراهم آوریم. این اطلاعات برای گردآوری مشخصات فردی شما در یک محل خاص به کار نمی برد و فایل های تشکیل شده به طور مرتب حذف می شوند. ما از نشانی اینترنتی شما برای تعیین اینکه دسترسی به سایت از داخل یا خارج از ایران صورت می گیرد نیز استفاده می کنیم. اگر شانزده سال یا کمتر دارید، پیش از ارائه اطلاعات شخصی تان در سایت ایمی گلوب ، لطفا از پدر و مادر یا ولی خود اجازه بگیرید.

ایمی گلوب از اطلاعاتی مربوط به من چگونه استفاده خواهد کرد؟

ایمی گلوب به چندین دلیل از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند، از جمله برای مقاصد اداری به منظور ارائه خدمات. در همین راستا، ایمی گلوب ممکن است در زمینه خدماتی که شما درخواست کرده اید، با شما تماس بگیرد. ما اطلاعات شما را محرمانه نگه می داریم، به جز در مواردی که آشکار کردن آن طبق قانون لازم یا مجاز باشد. اگر شما محتوایی را برای سایت ایمی گلوب بفرستید که توهین آمیز، نامناسب یا اعتراض برانگیز باشد یا اینکه اقدامات اخلالگرانه در سایت ایمی گلوب انجام دهید، ممکن است ایمی گلوب از اطلاعات فردی شما برای توقف چنین اقداماتی استفاده کند.

ایمی گلوب تا چه مدت اطلاعات فردی مرا نگه خواهد داشت؟

ما اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که برای ارائه سرویس مورد نظر لازم باشد، در سیستم خود نگه می داریم. هنگامی که شما مطلب، عکس، فیلم یا هر گونه محتوای دیگری را برای سایت ایمی گلوب می فرستید، تا زمانی که منطقا بدان نیاز باشد، آن را نگه خواهیم داشت.

ادامه مطلب...

الیزا مشتاقی نژاد وکیل مهاجرت

پس از اخذ مدرک لیسانس در رشتۀ روابط بین الملل از دانشگاه SFU کانادا، خانم الیزا مشتاقی نژاد مقطع فوق تخصص خود را در زمینۀ قوانین مهاجرت به کانادا از دانشگاه UBC اخذ کردند. ایشان فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات مهاجرت به متقاضیان ایرانی را از سال 2002 آغاز کرده و پس از مدتی بطور رسمی، شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب را در شهر ونکوور کانادا تاسیس کردند. تجربه و تخصص خانم مشتاقی نژاد در زمینه مهاجرت به کانادا شامل بیشتر روشهای رسمی و قانونی اداره مهاجرت کانادا می باشد. با بیش از یک دهه تخصص و تجربه در انواع مختلف مهاجرت به کانادا ویژه ایرانیان، شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب آماده ارائه انواع خدمات مهاجرت به کانادا از قبیل تشکیل پرونده مهاجرت تخصصی، فامیلی، سرمایه گذاری، کارافرینی، اشتغال و همینطور اخذ ویزای گردشگری، دانشجویی و سوپر ویزای کانادا به هموطنان عزیز می باشد. برای سهولت کار و تسریع بخشیدن مرحله تکمیل مدارک شعبه دوم شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب در تهران در سال 2008 افتتاح شد. دفتر تهران و تمام پرسنل دفتر تهران مستقیما زیر نظر و مدیریت خانم الیزا مشتاقی نژاد می باشند.

خانم الیزا مشتاقی نژاد عضو رسمی جامعه مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC به شماره عضویت R416015 می باشند. ICCRC سازمانی است مرتبط با اداره مهاجرت کانادا که امر نظارت بر عملکرد مشاوران رسمی ادارۀ مهاجرت کانادا را بر عهده دارد. هدف این سازمان ارتقاء کیفیت در خدمات مهاجرتی از سوی مشاوران رسمی و همچنین کاهش تخلفات در امور مهاجرت از سوی متخلفان است. همچنین انجام وکالت مهاجرت کانادا بدون عضویت در این سازمان (یا کانون وکلای کانادا) غیر قانونی می باشد.

مدارک تخصصی و صنفی الیزا مشتاقی نژاد و شرکت مهاجرتی ایمی گلوب را اینجا مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

سیستم ارزیابی مهاجرتی هوشمند شرکت ایمی گلوب

جهت ارزیابی شرایط خود برای روشهای مختلف مهاجرت به کانادا، می توانید یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:

ادامه مطلب...

اطلاعات تماس شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب

اطلاعات تماس شرکت خدمات مهاجرت ایمی گلوب

با مدیریت خانم الیزا مشتاقی نژاد عضو رسمی کانون مشاوران مهاجرت کانادا ICCRC# R416015

 دفتر کانادا (مرکزی):

 

Immiglobe Immigration Corporation

2099 Lougheed HWY., Port Coquitlam, BC, Canada

Tel: (001) 604-474-0581

 دفتر آمریکا:

 *تماس رایگان برای ساکنین هر کجای آمریکا و کانادا 

1200 Westlake Avenue N. Seattle, WA, USA

Tel: 1-800-882-5071

 تماس از ایران: 

تماس با واتساپ و تلگرام

 

زمان پاسخگویی ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر به وقت تهران 

021-85318070  (تماس با وقت قبلی) زمان پاسخگویی ۷ تا ۱۲ شب به وقت تهران 
:ایمیل برای ارسال ایمیل لطفا اینجا را کلیک کنید
تماس از طریق وبسایت: برای ارزیابی رایگان شرایط خود لطفا آزمون ارزیابی هوشمند ایمی گلوب را تکمیل کنید

آیا می دانید واجد شرایط کدام روش مهاجرت هستید؟

ادامه مطلب...
عضو این خبرخوان RSS شوید