Menu

حداقل امتیاز برای قبولی پرونده مهاجرت تخصصی کانادا دوباره کاهش یافت

حداقل امتیاز برای قبولی پرونده مهاجرت تخصصی کانادا دوباره کاهش یافت حداقل امتیاز برای قبولی پرونده مهاجرت تخصصی کانادا دوباره کاهش یافت

در هشتمین دوره گزینش پرونده متقاضیان مهاجرت به کانادا در سیستم جدید ورود پیشتاز یا Express Entry که در تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۱۵ مصادف با ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ انجام شد , اداره مهاجرت کانادا به ۷۱۵ متقاضی دیگر مجوز درخواست اقامت دائم کانادا را اعطاء کرد. تا به  امروز که حدود ۴ ماه از آغاز روش جدید گزینش پرونده های مهاجرت تخصصی کانادا می گذرد, اداره مهاجرت کانادا به ۸۴۹۱ متقاضی مجوز درخواست اقامت دائم کانادا را اعطاء کرده است. از طرفی حداقل امتیاز برای واجد شرایط بودن و گزینش شدن در سیستم ورود پیشتاز از دوره گزینش اول تا آخرین دوره همواره کاهش یافته است. متقاضیان مهاجرت به کانادا در اولین دوره های گزینش به حداقل ۸۸۶ امتیاز نیاز داشتند که کسب این امتیاز  بدون داشتن پیشنهاد کاری از کانادا یا نامه قبولی در برنامه های استانی کانادا امکان پذیر نبود. اما خوشبختانه این امتیاز در آخرین دوره به ۴۵۳ رسیده است که با توجه به بارم  بندی  سیستم Express Entry, متقاضیان با تحصیلات و سابق کار بالا و نمره زبان خوب میتوانند بدون داشتن پیشنهاد کاری از کانادا یا نامه قبولی در برنامه های استانی کانادا قادر به کسب این امتیاز خواهند بود. 

نتایج گزینش مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری:

دوره گزینش تاریخ گزینش تعداد دعوتنامه های صادر شده حداقل امتیاز برای قبولی
 دوره اول  ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ۷۷۹ ۸۸۶
 دوره دوم  ۱۸ بهمن ۱۳۹۳  ۷۷۹ ۸۱۸
 دوره سوم  ۱ اسفند ۱۳۹۳  ۸۴۹ ۸۰۸
 دوره چهارم  ۸ اسفند ۱۳۹۳  ۱۱۸۷ ۷۳۵
دوره پنجم ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ۱۶۲۰  ۴۸۱ 
دوره ششم ۷ فروردین ۱۳۹۴ ۱۶۳۷ ۴۵۳
دوره هفتم  ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ۹۲۵ ۴۶۹
دوره هشتم  ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ۷۱۵ ۴۵۳
 دوره نهم ۱ خرداد ۱۳۹۴  ۱۳۶۱ ۷۵۵
دوره دهم ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۵۰۱  ۴۸۲ 
دوره یازدهم ۵ تیر ۱۳۹۴ ۱۵۷۵ ۴۶۹
دوره دوازدهم  ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۱۵۱۶ ۴۶۳
دوره سیزدهم  ۲۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۵۸۱ ۴۵۱
دوره چهاردهم ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ ۱۴۰۲ ۴۷۱
دوره پانزدهم ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ ۱۵۲۳ ۴۵۶
دوره شانزدهم ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵۱۷ ۴۵۹
دوره هفدهم  ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۵۴۵ ۴۵۰
دوره هجدهم  ۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۵۳۰ ۴۵۰
دوره نوزدهم ۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۵۰۲ ۴۸۹
دوره بیستم ۲۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۵۰۶ ۴۸۴
دوره ۲۱  ۶ آذر ۱۳۹۴ ۱۵۵۹ ۴۷۲
دوره ۲۲  ۱۳ آذر ۱۳۹۴ ۱۴۵۱ ۴۶۱
دوره ۲۳ ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۵۰۳ ۴۶۰
دوره ۲۴ ۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۴۶۳ ۴۶۱
دوره ۲۵ ۲۳ دی ۱۳۹۴ ۱۵۱۸ ۴۵۳         *جدید 

برای اقدام به تشکیل پرونده برای مهاجرت تخصصی کانادا در سیستم جدید ورود پیشتاز مراحل زیر را انجام دهید:

۱- ابتدا برای ارزیابی شرایط خود و اطلاع از واجد شرایط بودن کلی، فرم ارزیابی هوشمند ما را تکمیل کنید. به لینک زیر رفته و برای سوال "نوع مهاجرت درخواستی" گزینه "روش تخصصی فدرال ٢٠١٥" را انتخاب کنید. سپس تمام سوالات را با دقت پاسخ دهید. پس از ارسال این فرم نتیجه ارزیابی شما از طریق ایمیل و  به صورت لحظه ای برایتان ارسال خواهد شد.

 

۲- پس از ارسال فرم بالا و در صورت دریافت نتیجه مبنی بر واجد شرایط بودن کلی خود به لینک زیر رفته و با تکمیل فرم ارزیابی جامع امتیاز خود را برای روش "ورود پیشتاز" یا Express Entry دریافت کنید.

 

۳- در صورتی که امتیاز شما در ارزیابی بالا که به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد از حداقل امتیاز گزینش کنونی یعنی ۴۵۳ بیشتر باشد شما واجد شرایط  هستید. در این صورت  با ما تماس بگیرید تا هر چه سریعتر برای تشکیل پرونده مهاجرتی شما اقدام شود. 

 

*تمام سیستمهای ارزیابی هوشمند ارایه شده توسط شرکت مهاجرتی ایمی گلوب ۱۰۰% منطبق با سیستمهای گزینش اداره مهاجرت کانادا می باشند.

بازگشت به بالا