Menu

*** نوروز سال ۱۴۰۳ بر یکایک هموطنان عزیز مبارک باد ***

اولین ویزای اقامت دائم کانادا از طریق Express Entry صادر شد

اولین ویزای اقامت دائم کانادا از طریق Express Entry صادر شد اولین ویزای اقامت دائم کانادا از طریق Express Entry صادر شد

فقط ۳ ماه از اولین روز پذیرش پرونده مهاجرت به کانادا از طریق سیستم Express Entry یا ورود پیشتاز می گذرد که اداره مهاجرت کانادا اولین پرونده های قبولی را اعلام کرده و به آنها ویزای اقامت دائم کانادا را اعطا کرد. این سه درخواست کننده خوش شانس که یکی از آنها از کشور ایرلند و دو تای دیگر از چین هستند در کمتر از ۳ ماه پس از تشکیل پرونده نتیجه قبولی را اخذ کردند. خانم اما هیوز, درخواست کننده ایرلندی از طریق تخصصی فدرال اقدام کرده بودند. دو درخواست کننده چینی با نامهای آنیتا ژنگ و فرانک ژاوو با ویزای دانشجویی از داخل کانادا برای روش تجربه کانادایی یا Canadian Experience Class تشکیل پرونده و قبول شدند. هر سه متقاضی در شهرهای مختلف استان انتاریو کانادا شاغل هستند.

با آخرین کاهش حداقل امتیاز پذیرش برای روش Express Entry (مشروح این خبر را اینجا بخوانید) متقاضیان این روش میتوانند بدون داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمای کانادایی یا نامه قبولی در برنامه های استانی اقدام به تشکیل پرونده کنند.

برای اقدام به تشکیل پرونده برای مهاجرت تخصصی کانادا در سیستم جدید ورود پیشتاز مراحل زیر را انجام دهید:

۱- ابتدا برای ارزیابی شرایط خود و اطلاع از واجد شرایط بودن کلی، فرم ارزیابی هوشمند ما را تکمیل کنید. به لینک زیر رفته و برای سوال "نوع مهاجرت درخواستی" گزینه "روش تخصصی فدرال ٢٠١٥" را انتخاب کنید. سپس تمام سوالات را با دقت پاسخ دهید. پس از ارسال این فرم نتیجه ارزیابی شما از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد.

 

۲- پس از ارسال فرم بالا و در صورت دریافت نتیجه مبنی بر واجد شرایط بودن کلی خود به لینک زیر رفته و با تکمیل فرم ارزیابی جامع امتیاز خود را برای روش "ورود پیشتاز" یا Express Entry دریافت کنید.

 

۳- در صورتی که امتیاز شما در ارزیابی بالا که به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد از حداقل امتیاز گزینش کنونی یعنی ۴۸۱ بیشتر باشد شما واجد شرایط  هستید. در این صورت  با ما تماس بگیرید تا هر چه سریعتر برای تشکیل پرونده مهاجرتی شما اقدام شود. 

 

*تمام سیستمهای ارزیابی هوشمند ارایه شده توسط شرکت مهاجرتی ایمی گلوب ۱۰۰% منطبق با سیستمهای گزینش اداره مهاجرت کانادا می باشند.

بازگشت به بالا